Şirket Profilimiz

[av_layerslider id=’2′]

[av_one_full first]

[av_textblock ]

duztelhakkimizda

Hakkımızda 
Firmamız tel örgü faaliyetine 1992 yılında DÜZTEL adı altında başlamıştır.
Kuruluşundan itibaren Kalite, Estetik ve Güven olgusunu kendisine ilke edinen firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını, zamanında teslimat ve yüksek kalite standartlarında, uygun finasman çözümleriyle ve gerekli teknolojik açılımlarla karşılamaktadır. Sektördeki lider konumumuzu; yapabileceğimiz işler için söz vermeye, söz verdiğimizden fazlasını yerine getirmeye borçluyuz.

Firmamız faaliyetlerini verimlilik üzerine kurmuştur. Gelişimini ürün yelpazesini geliştirerek kaliteli ve güvenilir firmalarla çalışarak tamamlamıştır.

Halen Düzce ve Bolu merkez mağaza olarak iki ana satış noktasında hizmet vermektedir. Faaliyet alanına kattığı montaj ve diğer yan ekip ürünleriyle beraber imalatta en üst seviye daldırma galvaniz miktarı olan120-300gr/m2 malzeme kullanmaya başlamıştır. Bununla beraber Galvaniz PVC Tel örgülerinin her ebadını da katarak ürün yelpazesini zenginleştirmiştir.  Her türlü demir doğrama işleri imalatını ve montajını da yaparak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Misyonumuz:

Kalite, sağlamlık ve düşük maliyetle müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Amacımız:

Özverili ekip çalışmalarına önem vererek, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için sürekli faydalı olabilmek. Bununla beraber çevreye duyarlı ve uyumlu üretim yapmaktır.

[/av_textblock]

[/av_one_full]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *